Be the first to review this product
CoreParts MSP5988 printer kit
In stock
SKU
MSP5988
Rollerkit Compatible parts
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP5988 |
|---|---|
| EAN | 5704327936190 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Lexmark |
| Product colour | Black |
| Print technology | Laser |
| Compatibility | Lexmark T650, T650dn, T650n, T652, T654 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 135 mm |
| Depth | 335 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 320 g |
| Package width | 351 mm |
| Package height | 111 mm |
| Package weight | 388 g |
| Packaging data | |
| Package width | 351 mm |
| Package height | 111 mm |
| Package weight | 388 g |
| Package weight | 0.02 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 130 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Package weight | 0.02 kg |
| Package depth | 130 mm |
| Logistics data | |
| Package weight | 0.02 kg |
| Other features | |
| Package weight | 0.02 kg |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP5988 printer kit
£31.36
|
Recommended
HP CE487B printer kit Roller kit
£43.68
|
Hot Product
Zebra 45189-22 printer kit
£28.11
|
Bestseller
Epson C33S020580/SJMB3500 Maintenance-...
£27.27
|
New
Epson Roller Assembly Kit
£40.32
|
Popular
Brother PA-BB-002 printer kit
£41.37
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP5988
|
CE487B
|
45189-22
|
C33S020580
|
B12B813561
|
PABB002
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
Zebra
|
Epson
|
Epson
|
Brother
|

















