Be the first to review this product
CoreParts MSP3690 printer kit
In stock
SKU
MSP3690
Paper Pick-Up Roller-Tray2 HP LaserJet P2035, 2055, Pro 400 M401n, Pro 400 MFP M425
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | MSP3690 |
|---|---|
| EAN | 5704327973829 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Product colour | Black |
| Print technology | Laser |
| Compatibility | HP/Compaq LaserJet P2035P2055P2055dP2055dn/P2055x |
| Weight & dimensions | |
| Width | 400 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 2.02 kg |
| Package width | 93 mm |
| Package height | 32 mm |
| Package weight | 24 g |
| Packaging data | |
| Package width | 93 mm |
| Package height | 32 mm |
| Package weight | 24 g |
| Package weight | 0.02 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 62 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Products per pallet | 1 pc(s) |
| Package weight | 0.02 kg |
| Package depth | 62 mm |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 1 pc(s) |
| Package weight | 0.02 kg |
| Other features | |
| Products per pallet | 1 pc(s) |
| Package weight | 0.02 kg |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
CoreParts MSP3690 printer kit
£14.56
|
New
Zebra 105934-035 printer kit
£16.87
|
Bestseller
Zebra P1027135-040 printer kit
£14.83
|
Popular
Brother PA-RB-001 printer kit
£14.16
|
Recommended
Zebra P1080383-700 printer kit Roller...
£15.16
|
CoreParts AROL1612 printer kit
£19.04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP3690
|
105934-035
|
P1027135-040
|
PARB001
|
P1080383-700
|
AROL1612
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Zebra
|
Zebra
|
Brother
|
Zebra
|
CoreParts
|




















