Be the first to review this product
CoreParts MSP3691 printer kit
In stock
SKU
MSP3691
Separation Pad Assembly-Tray2 HP LaserJet P2035, Pro M401
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | MSP3691 |
|---|---|
| EAN | 5704327973799 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Product colour | Grey |
| Print technology | Laser |
| Compatibility | HP/Compaq LaserJet P2035, P2055, Pro 400 MFP M425, Pro 400 Printer M401 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 400 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1.52 kg |
| Package width | 121 mm |
| Package height | 28 mm |
| Package weight | 28 g |
| Packaging data | |
| Package width | 121 mm |
| Package height | 28 mm |
| Package weight | 28 g |
| Package weight | 0.02 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 66 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Package weight | 0.02 kg |
| Package depth | 66 mm |
| Logistics data | |
| Package weight | 0.02 kg |
| Other features | |
| Package weight | 0.02 kg |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP3691 printer kit
£15.68
|
Hot Product
Zebra 105934-034 printer kit
£23.17
|
New
Zebra 105934-035 printer kit
£16.91
|
Bestseller
Zebra P1027135-040 printer kit
£14.86
|
Recommended
Canon PCC-CP400 Paper Cassette (Credit...
£14.45
|
Popular
Brother PA-RB-001 printer kit
£14.16
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP3691
|
105934-034
|
105934-035
|
P1027135-040
|
6202B001
|
PARB001
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Canon
|
Brother
|




















