Be the first to review this product
CoreParts MSP4703 printer kit
In stock
SKU
MSP4703
SEPARATION PAD ASSEMBLY HP LaserJet P1006, 1007, 1008, Pro P1102, Pro M125, 126, 127, 128
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | MSP4703 |
|---|---|
| EAN | 5704327902188 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Product colour | Blue |
| Print technology | Laser |
| Compatibility | HP/Compaq LaserJet P1006, P1005, P1008, P1007 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 400 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 46 mm |
| Weight | 620 g |
| Package width | 78 mm |
| Package height | 48 mm |
| Package weight | 34 g |
| Packaging data | |
| Package width | 78 mm |
| Package height | 48 mm |
| Package weight | 34 g |
| Package weight | 0.02 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 57 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Package weight | 0.02 kg |
| Package depth | 57 mm |
| Logistics data | |
| Package weight | 0.02 kg |
| Other features | |
| Package weight | 0.02 kg |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP4703 printer kit
£15.68
|
New
Zebra 105934-034 printer kit
£23.11
|
Hot Product
Zebra 105934-035 printer kit
£16.87
|
Bestseller
Zebra P1027135-040 printer kit
£14.83
|
Popular
Brother PA-RB-001 printer kit
£14.16
|
Recommended
KYOCERA WT-8500 Waste container
£22.40
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP4703
|
105934-034
|
105934-035
|
P1027135-040
|
PARB001
|
092ND0UN
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Brother
|
KYOCERA
|




















