Be the first to review this product
CoreParts MSP2620U printer kit
In stock
SKU
MSP2620U
Lower Sleeved Roller HP LaserJet Enterprise P3015, 3015d, 3015dn, P3015n, 3015x
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 6 months Warranty
| SKU | MSP2620U |
|---|---|
| EAN | 5704174836414 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Compatibility | MSP2620 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 312 mm |
| Depth | 47 mm |
| Height | 47 mm |
| Weight | 260 g |
| Package width | 312 mm |
| Package height | 47 mm |
| Package weight | 260 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 312 mm |
| Package height | 47 mm |
| Package weight | 260 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 47 mm |
| Technical details | |
| Print technology | Laser |
| Package depth | 47 mm |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP2620U printer kit
£19.04
|
Popular
Zebra 105934-034 printer kit
£23.11
|
Bestseller
Zebra 105934-035 printer kit
£16.87
|
Recommended
Xerox 008R13064 Transfer roller, 200K...
£24.64
|
New
Zebra 45189-22 printer kit
£27.99
|
Hot Product
KYOCERA WT-8500 Waste container
£22.40
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP2620U
|
105934-034
|
105934-035
|
008R13064
|
45189-22
|
092ND0UN
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Zebra
|
Zebra
|
Xerox
|
Zebra
|
KYOCERA
|















