Be the first to review this product
CoreParts MSP6057 printer roller
In stock
SKU
MSP6057
Lower Sleeved Roller RICOH Aficio SP5200DN/5210DN, Aficio SP5200S/5210SF/5210SR
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP6057 |
|---|---|
| EAN | 5711783437734 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Compatibility | Aficio SP5200DN/5210DN/SP5200S/5210SF/5210SR |
| Weight & dimensions | |
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 440 g |
| Depth | 275 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 404 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 274 mm |
| Package depth | 48 mm |
| Package height | 47 mm |
| Print technology | |
| Print technology | Laser |
| Technical details | |
| Compatibility | Aficio SP5200DN/5210DN/SP5200S/5210SF/5210SR |
| Package weight | 404 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP6057 printer roller
£33.60
|
Popular
Brother LM5140001 printer roller
£26.82
|
Ricoh AF032090 printer roller Printer...
£31.36
|
Bestseller
Zebra P1058930-080 printer roller
£46.33
|
Hot Product
Zebra P1083320-032 printer roller Prin...
£47.28
|
Recommended
Zebra P1083347-012 printer roller Prin...
£46.36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP6057
|
LM5140001
|
AF032090
|
P1058930-080
|
P1083320-032
|
P1083347-012
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Brother
|
Ricoh
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|











