Be the first to review this product
CoreParts MSP7866 printer roller
In stock
SKU
MSP7866
Transfer Roller Assembly HP Laserjet M607, M608, M609, M631, M632, M633
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP7866 |
|---|---|
| EAN | 5706998553263 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 40 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 90 g |
| Depth | 307 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 90 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 60 mm |
| Package depth | 40 mm |
| Package height | 60 mm |
| Print technology | |
| Print technology | Laser |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Package weight | 90 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
CoreParts MSP7866 printer roller
£29.12
|
Bestseller
Ricoh AF032090 printer roller Printer...
£31.36
|
Recommended
CoreParts MSP3107 printer roller
£23.52
|
CoreParts MSP6057 printer roller
£33.60
|
CoreParts MSP2589 printer roller
£25.76
|
Popular
CoreParts MSP2736 printer roller
£24.64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP7866
|
AF032090
|
MSP3107
|
MSP6057
|
MSP2589
|
MSP2736
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Ricoh
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|















