Be the first to review this product
CoreParts MSP5808 printer roller
In stock
SKU
MSP5808
LOWER SLEEVED ROLLER Compatible parts
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | MSP5808 |
|---|---|
| EAN | 5704327902430 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Compatibility | LaserJet P4015dn, P4015x, P4015n, P4014n, P4515n, P4014dn, P4515x, P4015tn, P4515tn, P4515xm |
| Weight & dimensions | |
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 390 g |
| Depth | 315 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 382 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 313 mm |
| Package depth | 46 mm |
| Package height | 46 mm |
| Print technology | |
| Print technology | Laser |
| Technical details | |
| Compatibility | LaserJet P4015dn, P4015x, P4015n, P4014n, P4515n, P4014dn, P4515x, P4015tn, P4515tn, P4515xm |
| Package weight | 382 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP5808 printer roller
£23.52
|
Bestseller
Ricoh AF032090 printer roller Printer...
£31.36
|
Hot Product
CoreParts MSP3107 printer roller
£23.52
|
Recommended
CoreParts MSP0021 printer roller
£19.04
|
CoreParts MSP6057 printer roller
£33.60
|
Popular
CoreParts MSP3986 printer roller
£21.28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP5808
|
AF032090
|
MSP3107
|
MSP0021
|
MSP6057
|
MSP3986
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Ricoh
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





























