Be the first to review this product
CoreParts MSP3968U printer roller
In stock
SKU
MSP3968U
Primary Charge Roller for CANON iR1018/1019J/1022if/1023if, iR1024if/1025if, iR1435/1435i/1435iF/1435P
- High Quality
| SKU | MSP3968U |
|---|---|
| EAN | 5704174796312 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 42 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 90 g |
| Depth | 280 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 90 g |
| Package width | 100 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 50 mm |
| Technical details | |
| Package weight | 90 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts MSP3968U printer roller
£19.04
|
Bestseller
Zebra P1079903-003 printer roller Prin...
£17.84
|
Hot Product
CoreParts MSP3107 printer roller
£23.52
|
CoreParts MSP0021 printer roller
£19.04
|
Popular
CoreParts MSP4701 printer roller
£16.80
|
CoreParts MSP3986 printer roller
£21.28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP3968U
|
P1079903-003
|
MSP3107
|
MSP0021
|
MSP4701
|
MSP3986
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Zebra
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|









































