Be the first to review this product
CoreParts MSP341004 printer roller
In stock
SKU
MSP341004
ADF Pickup Roller Compatible parts Kyocera KM-2810, KM-2820MFP, KM-2530, KM-3530, KM-4030 etc
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | MSP341004 |
|---|---|
| EAN | 5706998536051 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 400 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1.02 kg |
| Depth | 300 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 12 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 73 mm |
| Package depth | 73 mm |
| Package height | 29 mm |
| Print technology | |
| Print technology | Laser |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Package weight | 12 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts MSP341004 printer roller
£20.16
|
Bestseller
Zebra P1079903-003 printer roller Prin...
£17.91
|
Hot Product
CoreParts MSP3107 printer roller
£23.52
|
CoreParts MSP0021 printer roller
£19.04
|
Popular
CoreParts MSP4701 printer roller
£16.80
|
CoreParts MSP3986 printer roller
£21.28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP341004
|
P1079903-003
|
MSP3107
|
MSP0021
|
MSP4701
|
MSP3986
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Zebra
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
































