Be the first to review this product
CoreParts MSP2620 printer roller
In stock
SKU
MSP2620
Lower Sleeved Roller HP LaserJet Enterprise P3015, 3015d, 3015dn, P3015n, 3015x
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | MSP2620 |
|---|---|
| EAN | 5712505622728 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Compatibility | MSP2620 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 45 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 260 g |
| Depth | 310 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 258 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 312 mm |
| Package depth | 47 mm |
| Package height | 47 mm |
| Print technology | |
| Print technology | Laser |
| Technical details | |
| Compatibility | MSP2620 |
| Package weight | 258 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts MSP2620 printer roller
£22.40
|
Popular
Ricoh AF032090 printer roller Printer...
£31.36
|
Hot Product
CoreParts MSP3107 printer roller
£23.52
|
CoreParts MSP0021 printer roller
£19.04
|
CoreParts MSP3986 printer roller
£21.28
|
Bestseller
CoreParts MSP7806 printer roller
£20.16
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP2620
|
AF032090
|
MSP3107
|
MSP0021
|
MSP3986
|
MSP7806
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Ricoh
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





























