Be the first to review this product
CoreParts MSP0352 printer roller
In stock
SKU
MSP0352
Transfer Roller W/Gear HP LaserJet 2400, 2420, 2430, P3005, M3027
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 6 months Warranty
| SKU | MSP0352 |
|---|---|
| EAN | 5704327663058 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Compatibility | Compaq LaserJet P3005, 2420, M3035MFP, 2420DN, M3027MFP, 2430, 2400, 2430DTN, M3027xMFP, 2430TN, P3015d, 2420D, P3015dn, P3015x |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 272 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 80 g |
| Depth | 45 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 100 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 272 mm |
| Package depth | 45 mm |
| Package height | 40 mm |
| Print technology | |
| Print technology | Laser |
| Technical details | |
| Compatibility | Compaq LaserJet P3005, 2420, M3035MFP, 2420DN, M3027MFP, 2430, 2400, 2430DTN, M3027xMFP, 2430TN, P3015d, 2420D, P3015dn, P3015x |
| Product colour | Black |
| Package weight | 100 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP0352 printer roller
£20.16
|
Bestseller
Zebra P1079903-003 printer roller Prin...
£17.84
|
Hot Product
CoreParts MSP3107 printer roller
£23.52
|
Recommended
CoreParts MSP0021 printer roller
£19.04
|
Popular
CoreParts MSP4701 printer roller
£16.80
|
CoreParts MSP3986 printer roller
£21.28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP0352
|
P1079903-003
|
MSP3107
|
MSP0021
|
MSP4701
|
MSP3986
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Zebra
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
































