BG14PLBL3334
Santa Monica - 14" Briefcase Recycled - Black
More Information
SKU BG14PLBL3334
EAN 5711428033345
Manufacturer Dbramante1928
Availability In Stock
Features
ColorationMonochromatic
Notebook compartmentYes
Maximum screen size35.6 cm (14")
MaterialPolyester
Product main colourBlack
LockableYes
Weight & dimensions
Notebook compartment dimensions (W x D x H)340 x 17 x 250 mm
Material
MaterialPolyester
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product dbramante1928 Santa Monica - 14" Briefcase Recycled - Black dbramante1928 Santa Monica - 14"...
dbramante1928 Santa Monica - 16" Briefcase Recycled - Black dbramante1928 Santa Monica - 16"...