BG16PLBL3335
Santa Monica - 16" Briefcase Recycled - Black
More Information
SKU BG16PLBL3335
EAN 5711428033352
Manufacturer Dbramante1928
Availability In Stock
Features
ColorationMonochromatic
Notebook compartmentYes
Maximum screen size40.6 cm (16")
MaterialPolyester
Product main colourBlack
LockableYes
Weight & dimensions
Notebook compartment dimensions (W x D x H)370 x 17 x 260 mm
Material
MaterialPolyester
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product dbramante1928 Santa Monica - 16" Briefcase Recycled - Black dbramante1928 Santa Monica - 16"...
dbramante1928 Santa Monica - 14" Briefcase Recycled - Black dbramante1928 Santa Monica - 14"...