Be the first to review this product
DELL PN5122W stylus pen 14.2 g Black
In stock
SKU
750-ADQK
DELL PN5122W, Laptop, Dell, Black, Inspiron 7620 2-in-1 Inspiron 7420 2-in-1 Latitude 5300 2-in-1 Chrome* Latitude 5310 2-in-1..., AAA, 12 month(s)
| SKU | 750-ADQK |
|---|---|
| EAN | 5715063801086 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
DELL PN5122W. Device compatibility: Laptop, Brand compatibility: Dell, Product colour: Black. Weight: 14.2 g, Width: 9.5 mm, Depth: 9.5 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 9.5 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 9.5 mm |
| Brand compatibility | Dell |
| Buttons quantity | 2 |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Inspiron 7620 2-in-1 Inspiron 7420 2-in-1 Latitude 5300 2-in-1 Chrome* Latitude 5310 2-in-1 Latitude 5320 2-in-1 Latitude 7210 2-in-1 Latitude 7310 2-in-1 Latitude 7320 2-in-1 Latitude 7320 Detachable Latitude 7410 2-in-1 Latitude 7410 2-in-1 Chrome Enterprise* Latitude 7420 2-in-1 Latitude 9410 2-in-1 Latitude 9420 2-in-1 Latitude 9520 2-in-1 Latitude 9510 2-in-1 XPS 9310 2-in-1 |
| Battery type | AAA |
| Battery life | 12 month(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Features | |
| Brand compatibility | Dell |
| Buttons quantity | 2 |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Inspiron 7620 2-in-1 Inspiron 7420 2-in-1 Latitude 5300 2-in-1 Chrome* Latitude 5310 2-in-1 Latitude 5320 2-in-1 Latitude 7210 2-in-1 Latitude 7310 2-in-1 Latitude 7320 2-in-1 Latitude 7320 Detachable Latitude 7410 2-in-1 Latitude 7410 2-in-1 Chrome Enterprise* Latitude 7420 2-in-1 Latitude 9410 2-in-1 Latitude 9420 2-in-1 Latitude 9520 2-in-1 Latitude 9510 2-in-1 XPS 9310 2-in-1 |
| Battery type | AAA |
| Battery life | 12 month(s) |
| Device compatibility | Laptop |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 9.5 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 9.5 mm |
| Weight | 14.2 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Recommended
DELL PN5122W stylus pen 14.2 g Black
£53.58
|
New
DELL PN557W stylus pen 20.4 g Black
£51.30
|
Hot Product
Logitech Crayon
£59.00
|
Popular
DELL Premium Active Pen (PN579X)
£58.14
|
DELL PN579X stylus pen 19.5 g Black
£60.42
|
Bestseller
HP Rechargeable Active Pen G3
£69.04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
750-ADQK
|
PN557W
|
914-000034
|
DELL-PN579X
|
PN579X
|
6SG43AA
|
| Manufacturer |
DELL
|
DELL
|
Logitech
|
DELL
|
DELL
|
HP
|
| Brand compatibility |
Dell
|
Dell
|
Apple (brand)
|
Dell
|
Dell
|
HP
|
| Device compatibility |
Notebook
|
N/A
|
Tablet computer
|
N/A
|
N/A
|
Notebook
|


























