Be the first to review this product
DELL PN7320A stylus pen 11 g Black
In stock
SKU
750-ADIV
Active Pen - PN7320A (requires Latitude 7320 Detachable Travel Keyboard)
| SKU | 750-ADIV |
|---|---|
| EAN | 5715063079300 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
Easily take notes, draw and markup documents. This active pen conveniently garages in the keyboard for a lightning fast, wireless charge within 30 seconds* to get up and running quickly.
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 11.3 mm |
| Brand compatibility | Dell |
| Battery life | 1.5 h |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Latitude 7320 Detachable |
| Battery type | Built-in |
| Features | |
| Brand compatibility | Dell |
| Battery life | 1.5 h |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Latitude 7320 Detachable |
| Battery type | Built-in |
| Device compatibility | Tablet |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 11.3 mm |
| Weight | 11 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
DELL PN7320A stylus pen 11 g Black
£66.12
|
Hot Product
Microsoft Surface Pen stylus pen 20 g...
£98.04
|
Recommended
Logitech Crayon
£59.00
|
Popular
DELL Premium Active Pen (PN579X)
£58.14
|
DELL PN579X stylus pen 19.5 g Black
£60.42
|
Bestseller
HP Rechargeable Active Pen G3
£69.04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
750-ADIV
|
EYV-00011
|
914-000034
|
DELL-PN579X
|
PN579X
|
6SG43AA
|
| Manufacturer |
DELL
|
Microsoft
|
Logitech
|
DELL
|
DELL
|
HP
|
| Brand compatibility |
Dell
|
Microsoft
|
Apple (brand)
|
Dell
|
Dell
|
HP
|
| Device compatibility |
Tablet computer
|
N/A
|
Tablet computer
|
N/A
|
N/A
|
Notebook
|























