Be the first to review this product
HP CQ890-67108 printer/scanner spare part Cutter 1 pc(s)
In stock
SKU
CQ890-67108
Cutter f/ HP Designjet T1x0/T5x0/T730/T830
| Type | Cutter |
|---|---|
| SKU | CQ890-67108 |
| EAN | 5706998322036 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
Cutter with clutch - Includes cutter body, cutter extrusion lead (cover), cutter bridge, and instruction flier
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | Designjet T1x0/T5x0/T730/T830 |
| Type | Cutter |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 216 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 177 mm |
| Package depth | 136 mm |
| Package height | 86 mm |
| Package weight | 216 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | Designjet T1x0/T5x0/T730/T830 |
| Type | Cutter |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP CQ890-67108 printer/scanner spare p...
£84.40
|
Hot Product
Fujitsu PA03450-D965 printer/scanner s...
£115.65
|
New
Canon Exchange Roller Kit
£72.60
|
Popular
Brother BU-220CL Transfer-kit, 50K pag...
£77.54
|
Zebra 79830M printer/scanner spare par...
£76.16
|
Recommended
Zebra P1058930-075 printer/scanner spa...
£68.63
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CQ890-67108
|
PA03450-D965
|
5484B001
|
BU220CL
|
79830M
|
P1058930-075
|
| Manufacturer |
HP
|
Fujitsu
|
Canon
|
Brother
|
Zebra
|
Zebra
|
| Type |
Cutter
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Spindle
|
N/A
|
| Device compatibility |
N/A
|
Scanner
|
N/A
|
N/A
|
Label printer
|
Label printer
|
















































