Be the first to review this product
HP OfficeJet 200 series Battery
In stock
SKU
M9L89A
OfficeJet 200 series Battery
- Take your productivity with you everywhere you go.
- Print anytime, anywhere. Convenient for travel thanks to ultra-compact and lightweight design.
| Type | Battery |
|---|---|
| SKU | M9L89A |
| EAN | 0889296783954 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
Long-lasting, ultra-compact lithium ion mobile printer battery for the Officejet Mobile 100 printer series.
| Features | |
|---|---|
| HP segment | Enterprise, Business |
| Country of origin | China, Indonesia |
| Weight & dimensions | |
| Width | 208 mm |
| Depth | 23.5 mm |
| Height | 27.5 mm |
| Weight | 180 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 70 mm |
| Package depth | 45 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package weight | 220 g |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 26111711 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP OfficeJet 200 series Battery
£78.10
|
Hot Product
Fujitsu PA03450-D965 printer/scanner s...
£115.65
|
KYOCERA 302K394480 printer/scanner spa...
£84.70
|
New
Epson Roller Assembly Kit
£66.00
|
Popular
Epson Roller Assembly Kit
£66.00
|
Recommended
Canon Exchange Roller Kit
£73.70
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
M9L89A
|
PA03450-D965
|
302K394480
|
B12B813501
|
B12B813481
|
5484B001
|
| Manufacturer |
HP
|
Fujitsu
|
KYOCERA
|
Epson
|
Epson
|
Canon
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Feed module
|
Roller
|
N/A
|
N/A
|
| Device compatibility |
N/A
|
Scanner
|
Multifunctional
|
Scanner
|
N/A
|
N/A
|




















































