Be the first to review this product
HP Poly APA-24 (ALCATEL) Electronic Hookswitch TAA
In stock
SKU
85Q52AA
APA-24 (ALCATEL) Electronic Hookswitch TAA
| SKU | 85Q52AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572285 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | Mexico |
| Technical details | |
| Package weight | 300 g |
| Product colour | Black |
| Master (outer) cases per pallet layer | 22 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 22 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly APA-24 (ALCATEL) Electronic Ho...
£47.15
|
Recommended
Jabra GN1200
£40.25
|
Hot Product
Jabra LINK 230
£48.30
|
Popular
Jabra Leather Ear Cushion, Evolve 20SE...
£39.59
|
Jabra Evolve 75 Charging Stand
£60.95
|
Bestseller
Jabra LINK 370
£52.64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q52AA
|
88001-99
|
230-09
|
14101-46
|
14207-40
|
14208-07
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
Cable
|
N/A
|
Charging stand
|
USB receiver
|























