Be the first to review this product
HP Poly G7500 IP Table Microphone
In stock
SKU
874R3AA
G7500 IP Table Microphone
| SKU | 874R3AA |
|---|---|
| EAN | 0197497662153 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
|---|---|
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly G7500 IP Table Microphone
£111.72
|
Heckler Design H599-BG video conferenc...
£89.34
|
Recommended
Huddly Screen Mount (VESA) for Camera...
£163.20
|
Popular
Logitech Rally Bar Metal Stand in Grap...
£111.60
|
Bestseller
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table M...
£161.88
|
Hot Product
Owl Labs ACCMTW100-0004 video conferen...
£105.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
874R3AA
|
H599-BG
|
7090043790719
|
952-000054
|
875M6AA
|
ACCMTW100-0004
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Heckler Design
|
Huddly
|
Logitech
|
HP Poly
|
Owl Labs
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
Graphite
|
N/A
|
White
|
| Product type |
N/A
|
Camera mount
|
Camera mount
|
Camera mount
|
N/A
|
Stand
|







