Be the first to review this product
HP Poly Studio R30/USB Bluetooth Remote Control
In stock
SKU
2201-52889-001
HP Poly Studio R30/USB Bluetooth Remote Control, Black, Polycom, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm
| SKU | 2201-52889-001 |
|---|---|
| EAN | 0197497663754 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
HP Poly Studio R30/USB Bluetooth Remote Control. Product colour: Black, Brand compatibility: Polycom. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Polycom |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 80 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 52161525 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Popular
HP Poly Studio R30/USB Bluetooth Remot...
£111.60
|
Huddly Screen Mount (VESA) for Camera...
£162.00
|
Bestseller
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table M...
£163.98
|
Recommended
Owl Labs ACCMTW100-0004 video conferen...
£103.61
|
Hot Product
HP Poly Studio X50/X70/USB Power Suppl...
£100.42
|
New
HP Poly G7500 IP Table Microphone
£111.67
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2201-52889-001
|
7090043790719
|
875M6AA
|
ACCMTW100-0004
|
875M7AA
|
874R3AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Huddly
|
HP Poly
|
Owl Labs
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
N/A
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Camera mount
|
Microphone
|
Stand
|
N/A
|
N/A
|










