Be the first to review this product
HP Poly Studio X52/V52 VESA Mount
In stock
SKU
875L9AA
Studio X52/V52 VESA Mount
| Product type | Accessory kit |
|---|---|
| SKU | 875L9AA |
| EAN | 0197497663808 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Studio X52/V52 VESA Mount
£188.84
|
Huddly Screen Mount (VESA) for Camera...
£163.20
|
Bestseller
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table M...
£161.88
|
New
HP Poly Studio X70 VESA Mount
£187.01
|
Recommended
HP Poly Studio E70 VESA Mount
£175.96
|
Popular
HP Poly IP Ceiling Microphone Array
£214.45
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875L9AA
|
7090043790719
|
875M6AA
|
875L2AA
|
875K7AA
|
875S1AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Huddly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
White
|
| Product type |
N/A
|
Camera mount
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|







