Be the first to review this product
HP Z2 TWR Dual Front Fan Kit Computer case Black
In stock
SKU
4N007AA
Z2 TWR Dual Front Fan Kit
| Type | Fan |
|---|---|
| Suitable location | Computer case |
| SKU | 4N007AA |
| EAN | 0196068961558 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Performance | |
|---|---|
| Suitable location | Computer case |
| Type | Fan |
| Compatible products | Z2 TWR |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Fan |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 136 mm |
| Depth | 74 mm |
| Height | 37 mm |
| Weight | 120 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HP Z2 TWR Dual Front Fan Kit Computer...
£23.52
|
Synology FAN 40X40X20_2 computer cooli...
£25.76
|
Popular
QNAP FAN-9CM-T01 computer cooling syst...
£25.76
|
Hot Product
Intel E97379-003 computer cooling syst...
£20.16
|
Recommended
Corsair iCUE LINK RX120 Computer case...
£20.41
|
Bestseller
Corsair iCUE LINK RX120 RGB Computer c...
£21.62
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4N007AA
|
FAN 40X40X20_2
|
FAN-9CM-T01
|
E97379-003
|
CO-9051009-WW
|
CO-9051017-WW
|
| Manufacturer |
HP
|
Synology
|
QNAP
|
Intel
|
Corsair
|
Corsair
|
| Type |
fan
|
fan
|
fan
|
Air cooler
|
fan
|
fan
|
| Suitable location |
Computer case
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Computer case
|
Computer case
|
















