Be the first to review this product
HPE ProLiant ML30 Gen11 SFF PCIe Cable Kit
In stock
SKU
P67850-B21
ProLiant ML30 Gen11 SFF PCIe Cable Kit
| SKU | P67850-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017696393 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 213 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 273 mm |
| Width | 213 mm |
| Weight | 90 g |
| Height | 20 mm |
| Depth | 273 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 213 mm |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 273 mm |
| Technical details | |
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 0.0912 kg (0.201 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0912 kg (0.201 lbs) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant ML30 Gen11 SFF PCIe Cable...
£14.27
|
StarTech.com 1U 19in Hinged Wall Mount...
£15.06
|
Popular
StarTech.com 50 Pkg M6 Mounting Screws...
£15.03
|
Bestseller
StarTech.com Horizontal 1U Server Rack...
£15.99
|
Hot Product
StarTech.com Horizontal 2U Server Rack...
£21.66
|
Recommended
StarTech.com M6 x 12mm - Mounting Scre...
£15.16
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P67850-B21
|
WALLMOUNTH1
|
CABSCREWSM6
|
CMDUCT1UX
|
CMDUCT2U
|
CABSCREWSM6B
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
Cable Kit
|
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|
Cable management panel
|
N/A
|
















































