Be the first to review this product
Jabra PanaCast 50 Remote - Black
In stock
SKU
8220-209
PanaCast 50 Remote - Black
| Product colour | Black |
|---|---|
| Product type | Remote control |
| SKU | 8220-209 |
| EAN | 5706991023794 |
| Manufacturer | Jabra |
| Availability | In Stock |
Intuitive Remote Control, for easy in-room operation. Access presets and PTZ-controls, adjust volume, and more, all without leaving your seat.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 77 mm |
| Depth | 77 mm |
| Height | 14 mm |
| Weight | 148 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Jabra PanaCast 50 Remote - Black
£60.38
|
Popular
Heckler Design H587-BG video conferenc...
£56.40
|
Recommended
HP Poly Studio E70/P15/R30 Display Clamp
£72.32
|
New
HP Poly Studio G62 Plate Mount Wall mo...
£82.82
|
Neat Bar 2 mount adapter
£48.00
|
Hot Product
HP Poly TC10 Black Glass Mount
£74.46
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8220-209
|
H587-BG
|
875K8AA
|
A02FDAA
|
NEATBAR2-MOUNT
|
874P9AA
|
| Manufacturer |
Jabra
|
Heckler Design
|
HP Poly
|
HP Poly
|
Neat
|
HP Poly
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Grey
|
Black
|
Black
|
N/A
|
| Product type |
N/A
|
Camera mount
|
Camera mount
|
Wall mount
|
Adapter
|
N/A
|














