Be the first to review this product
HP Poly Studio X50/X52/V52 Table Stand
In stock
SKU
875M0AA
HP Poly Studio X50/X52/V52 Table Stand, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
| SKU | 875M0AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663815 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly Studio X50/X52/V52 Table Stand. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191610 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HP Poly Studio X50/X52/V52 Table Stand
£82.55
|
Heckler Design H599-BG video conferenc...
£88.80
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 Screen Mount
£85.87
|
Popular
HP Poly Studio E70/P15/R30 Display Clamp
£72.32
|
New
HP Poly Studio G62 Plate Mount Wall mo...
£82.82
|
Hot Product
HP Poly TC10 Black Glass Mount
£74.46
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875M0AA
|
H599-BG
|
14207-72
|
875K8AA
|
A02FDAA
|
874P9AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Heckler Design
|
Jabra
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
Grey
|
Black
|
N/A
|
| Product type |
N/A
|
Camera mount
|
Table mount
|
Camera mount
|
Wall mount
|
N/A
|




















