Be the first to review this product
Samsung AA59-00741A remote control TV Press buttons
In stock
SKU
AA59-00741A
44 buttons, Black, 3 V
| SKU | AA59-00741A |
|---|---|
| EAN | 5711045927904 |
| Manufacturer | Samsung |
| Availability | In Stock |
| Design | |
|---|---|
| Brand compatibility | Samsung |
| Remote control proper use | TV |
| Product colour | Black |
| Buttons quantity | 44 |
| Input type | Press buttons |
| Battery | |
| Battery voltage | 3 V |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Samsung |
| Battery voltage | 3 V |
| Remote control proper use | TV |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Buttons | |
| Buttons quantity | 44 |
| Input type | Press buttons |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Samsung AA59-00741A remote control TV...
£16.79
|
Popular
Epson 1613717 remote control Projector...
£17.25
|
Hot Product
CoreParts MSP-REM004 remote control IR...
£13.80
|
New
AVer 0412U340-ASB remote control IR Wi...
£16.35
|
Samsung VG-TM1240BH remote control IR...
£19.55
|
Recommended
ASUS 04090-00300000 remote control RF...
£22.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
AA59-00741A
|
1613717
|
MSP-REM004
|
0412U340-ASB
|
VG-TM1240BH/EN
|
04090-00300000
|
| Manufacturer |
Samsung
|
Epson
|
CoreParts
|
AVer
|
Samsung
|
ASUS
|






