Be the first to review this product
Samsung GH82-15960A mobile phone spare part Battery Grey
In stock
SKU
GH82-15960A
For S9+/S9, 70 g
| Brand compatibility | Samsung |
|---|---|
| Product type | Battery |
| SKU | GH82-15960A |
| EAN | 5704174115274 |
| Manufacturer | Samsung |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Battery |
| Product colour | Grey |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | S9+, S9 |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 132 mm |
| Package height | 32 mm |
| Package weight | 70 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | S9+, S9 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Samsung GH82-15960A mobile phone spare...
£24.37
|
Popular
CoreParts MBP1175 mobile phone spare p...
£24.00
|
CoreParts MBXMISC0055 mobile phone spa...
£20.40
|
Recommended
CoreParts MBXSA-BA0042 mobile phone sp...
£22.80
|
Bestseller
CoreParts MBXSA-BA0135 mobile phone sp...
£21.60
|
CoreParts MOBX-BAT-DPE622SL mobile pho...
£21.60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
GH82-15960A
|
MBP1175
|
MBXMISC0055
|
MBXSA-BA0042
|
MBXSA-BA0135
|
MOBX-BAT-DPE622SL
|
| Manufacturer |
Samsung
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
| Brand compatibility |
Samsung
|
N/A
|
Doro
|
Samsung
|
Samsung
|
Doro
|
| Product type |
Battery
|
Battery
|
Battery
|
Battery
|
Battery
|
Battery
|
































