Be the first to review this product
Vivolink VLC1156250 cable tray Straight cable tray White
In stock
SKU
VLC1156250
Cable Channel 15x10mm 2m Tape White
- Product colour: White
- Width: 15 mm, Height: 10 mm, Length: 2 m
- Double face tape on back side
| SKU | VLC1156250 |
|---|---|
| EAN | 5706998905420 |
| Manufacturer | VivoLink |
| Availability | In Stock |
Vivolink cable can be used for easy hide of cable.
It has double face tape on back side.
It has double face tape on back side.
| Features | |
|---|---|
| Type | Straight cable tray |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 2000 mm |
| Height | 10 mm |
| Width | 12 mm |
| Length | 2 m |
| Weight | 400 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 500 g |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Popular
Vivolink VLC1156250 cable tray Straigh...
£18.74
|
Vivolink VLC1156251 cable tray Straigh...
£22.18
|
Hot Product
Vivolink VLC1156253 cable tray Straigh...
£25.76
|
Recommended
Vivolink VLC1156252 cable tray Straigh...
£23.08
|
Bestseller
Ubiquiti UACC-CRE cable tray Elbow cab...
£27.71
|
Vivolink VLWL110B cable tray Black
£24.96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
VLC1156250
|
VLC1156251
|
VLC1156253
|
VLC1156252
|
UACC-CRE
|
VLWL110B
|
| Manufacturer |
VivoLink
|
VivoLink
|
VivoLink
|
VivoLink
|
Ubiquiti
|
VivoLink
|
| Type |
Straight cable tray
|
Straight cable tray
|
Straight cable tray
|
Straight cable tray
|
Elbow cable tray
|
N/A
|




