Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01 tablet case 25.4 cm (10") Cover Black
In stock
SKU
SG-ET4X-10EXOSKL1-01
Rugged boot for 10” tablets
More Information
Product main colour Black
Built-in speaker(s) No
Brand compatibility Zebra
Maximum screen size 10 "
SKU SG-ET4X-10EXOSKL1-01
EAN 5704174992011
Manufacturer Zebra
Availability In Stock
Rugged Boot / Exoskeleton for 10” ET40 and ET45 tablet
Technical details
Case typeCover
Maximum screen size25.4 cm (10")
Brand compatibilityZebra
CompatibilityET40, ET45
Protection featuresShock resistant
Built-in speaker(s)No
Built-in batteryNo
Product main colourBlack
Features
Case typeCover
Stand modeNo
CompatibilityET40, ET45
Built-in batteryNo
Battery
Design
Stand modeNo
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01 tablet case 25.4 cm (10") Cover Black
Bestseller
Zebra SG-ET4X-10EXOSKL1-01 tablet case...
Zebra SG-ET4X-8EXOSKL1-01 tablet case 20.3 cm (8") Cover Black
Hot Product
Zebra SG-ET4X-8EXOSKL1-01 tablet case...
Urban Armor Gear 324012114343 tablet case 33 cm (13") Cover Black, Transparent
New
Urban Armor Gear 324012114343 tablet c...
Urban Armor Gear Metropolis SE 27.7 cm (10.9") Folio Black Urban Armor Gear Metropolis SE 27.7 cm...
Urban Armor Gear Scout 27.7 cm (10.9") Folio Black Urban Armor Gear Scout 27.7 cm (10.9&q...
Urban Armor Gear Metropolis 27.7 cm (10.9") Folio Black Urban Armor Gear Metropolis 27.7 cm (1...