Be the first to review this product
CoreParts MSP4315 printer drum Compatible 1 pc(s)
In stock
SKU
MSP4315
OPC Drum 30K Pages Kyocera laser printer FS1300, 1370, 1128, 1135, 1035, 1028, 1120
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Kyocera |
|---|---|
| Multipack | No |
| Type | Compatible |
| SKU | MSP4315 |
| EAN | 5712505299388 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Type | Compatible |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Product colour | Black |
| Compatibility | FS1300, 1370, 1128, 1135, 1035, 1028, 1120 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 44 mm |
| Depth | 303 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 305 mm |
| Package depth | 47 mm |
| Package height | 44 mm |
| Package weight | 96 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 305 mm |
| Package depth | 47 mm |
| Package height | 44 mm |
| Package weight | 96 g |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP4315 printer drum Compati...
£70.56
|
Hot Product
Brother DR-2300 Drum kit, 12K pages fo...
£60.58
|
New
Ricoh 407324/TYPE SP4500 Drum kit, 20K...
£80.64
|
Bestseller
Brother DR-421CLP Drum kit Bk,C,M,Y Pr...
£104.27
|
Recommended
Kyocera 302R793020/DK-5231 Drum kit co...
£96.32
|
Popular
Kyocera 302R793010/DK-5230 Drum kit bl...
£91.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP4315
|
DR2300
|
407324
|
DR421CL
|
302R793020
|
302R793010
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Brother
|
Ricoh
|
Brother
|
KYOCERA
|
KYOCERA
|
| Type |
Compatible
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Brand compatibility |
Kyocera
|
Brother
|
N/A
|
Brother
|
Kyocera
|
Kyocera
|
| Multipack |
N/A
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N/A
|















