Be the first to review this product
CoreParts QI-CF259X toner cartridge
In stock
SKU
QI-CF259X
Lasertoner for HP Black Pages: 10000 DIN 33870-1 (mono)ISO/IEC 19752 (mono)Used OEM with Chip for HP LJ Enterprise MFP M406dn/M430f; Pro M304a/M305d/dn/M404/M405 Series/MFP M320/M329/M428/M429 Series
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | QI-CF259X |
|---|---|
| EAN | 5704174877134 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Increase your green profile extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of toners for printers and Copiers, from all major Printer brands that matches the performance of the originals. CoreParts Toners are produced in the EU.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Depth | 190 mm |
| Height | 130 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Package weight | 830 g |
| Weight | 580 g |
| Package width | 350 mm |
| Package height | 130 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 190 mm |
| Package weight | 830 g |
| Package width | 350 mm |
| Package height | 130 mm |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts QI-CF259X toner cartridge
£96.24
|
HP 643A toner cartridge Original Yellow
£119.90
|
Popular
HP Q6000A toner cartridge 1 pc(s) Orig...
£94.60
|
Bestseller
Ricoh 841817 Toner black, 29.5K pages...
£83.95
|
Hot Product
Ricoh 841818 Toner yellow, 18K pages f...
£117.30
|
New
HP Q6511X/11X Toner cartridge black, 1...
£94.60
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
QI-CF259X
|
Q5952-67901
|
Q6000-67902
|
841817
|
841818
|
Q6511X
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
HP
|
Ricoh
|
Ricoh
|
HP
|
| Type |
N/A
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printing colours |
N/A
|
Yellow
|
Black
|
Black
|
Yellow
|
Black
|
| Brand compatibility |
N/A
|
HP
|
HP
|
Ricoh
|
Ricoh
|
HP
|


















































































































































































































































