Be the first to review this product
Elo Touch Solutions E796577 USB cable 2.5 m USB A USB A/Mini-USB A Black
In stock
SKU
E796577
2.5m Cable Kit for 0702L
| Cable length | 2.5 m |
|---|---|
| Connector 2 | USB A/Mini-USB A |
| Connector 1 | USB A |
| SKU | E796577 |
| EAN | 0843173110738 |
| Manufacturer | Elo Touch Solutions |
| Availability | In Stock |
Y-Kabel, 2.5m, USB, fits for: 0702L
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Compatible products | 0702L |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB A/Mini-USB A |
| Cable length | 2.5 m |
| Product colour | Black |
| Cable type | Round cable |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB A/Mini-USB A |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 2.5 m |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Compatible products | 0702L |
| Other features | |
| Product colour | Black |
| Cable type | Round cable |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
Elo Touch Solutions E796577 USB cable...
£19.25
|
Bestseller
Datalogic Data Transfer Cable USB cabl...
£28.70
|
ROLINE USB 2.0 Cable, Type A-B 3 m
£28.00
|
Recommended
Siig CE-CH0312-S1 USB cable 1 m USB 2....
£19.21
|
Hot Product
Lindy 5m USB 2.0 Active Extension Slim
£24.95
|
Popular
StarTech.com 6 ft Smart UPS Replacemen...
£16.13
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
E796577
|
90A052065
|
11.02.8830
|
CE-CH0312-S1
|
42817
|
USBUPS06
|
| Manufacturer |
Elo Touch Solutions
|
Datalogic
|
Roline
|
Siig
|
Lindy
|
StarTech.com
|
| Connector 1 |
USB A
|
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Connector 2 |
USB A/Mini-USB A
|
USB A
|
USB B
|
N/A
|
USB A
|
N/A
|
| USB version |
N/A
|
N/A
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
N/A
|













































































































