Be the first to review this product
HP Poly Voyager 4300 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
In stock
SKU
783R5AA
Poly Voyager 4300 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
- Adds portability and flexibility for your device.
- Made with quality parts.
| Product type | Cushion/ring set |
|---|---|
| SKU | 783R5AA |
| EAN | 0197029632920 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Flexibility
Adds portability and flexibility for your device.
Genuine Replacement Part
Made with quality parts.
Peace of mind
Keep yourself productive with all day comfort.
Keep yourself productive with all day comfort.
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Package weight | 16.5 g |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Pallet gross weight | 126.7 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 16.5 g |
| Package width | 254 mm |
| Package depth | 178 mm |
| Package height | 25 mm |
| Weight | 1 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 16.5 g |
| Package width | 254 mm |
| Package depth | 178 mm |
| Package height | 25 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Voyager 4300 Leatherette Ear C...
£18.40
|
New
Jabra A Ear Pads
£23.00
|
Bestseller
Jabra GN 1200 CC
£25.30
|
Recommended
Jabra BIZ 2400 II ear cushions
£26.43
|
Zebra KT-HSX100-MWS1-50 headphone/head...
£23.47
|
Popular
Jabra Microphone foam tip
£20.70
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
783R5AA
|
14101-19
|
88011-99
|
14101-48
|
KT-HSX100-MWS1-50
|
14101-66
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Zebra
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
Ear pad
|
Cable
|
Ear pad
|
Microphone windscreen
|
Microphone windscreen
|













































