Be the first to review this product
HP Poly Voyager 5200 Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
In stock
SKU
85Q22AA
Voyager 5200 Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
| SKU | 85Q22AA |
|---|---|
| EAN | 0017229151369 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Earbud tips |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Voyager 5200 |
| Country of origin | China |
| Size | M |
| Technical details | |
| Product type | Earbud tips |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Voyager 5200 |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Voyager 5200 Medium Eartips an...
£14.95
|
Hot Product
Jabra Biz 2300 Foam Ear Cushions (10 p...
£14.28
|
Sony 211566803 headphone/headset acces...
£13.62
|
Bestseller
Jabra Foam Ear Cushion, Evolve 20
£14.28
|
Popular
Jabra Microphone foam tip
£20.70
|
Recommended
Jabra Engage Headband for Convertible...
£19.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q22AA
|
14101-38
|
211566803
|
14101-45
|
14101-66
|
14121-40
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Sony
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
Earbud tips
|
Ear pad
|
N/A
|
N/A
|
Microphone windscreen
|
Headband
|









































