Be the first to review this product
HP Poly EncorePro HW700 Foam Ear Cushions and Mounting Plates (2 Pieces)
In stock
SKU
85R24AA
EncorePro HW700 Foam Ear Cushions and Mounting Plates (2 Pieces)
| SKU | 85R24AA |
|---|---|
| EAN | 0197497573480 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Package weight | 300 g |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 13111309 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly EncorePro HW700 Foam Ear Cushi...
£13.80
|
Hot Product
Jabra Biz 2300 Foam Ear Cushions (10 p...
£14.28
|
Sony 211566803 headphone/headset acces...
£13.62
|
Bestseller
Jabra Foam Ear Cushion, Evolve 20
£14.28
|
Popular
Jabra Microphone foam tip
£20.70
|
Recommended
Jabra Engage Headband for Convertible...
£19.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85R24AA
|
14101-38
|
211566803
|
14101-45
|
14101-66
|
14121-40
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Sony
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
Ear pad
|
N/A
|
Ear pad
|
Microphone windscreen
|
Headband
|





































