Be the first to review this product
HP Z4 PCIe Retainer with Fans Motherboard Fan Black 1 pc(s)
In stock
SKU
56Q84AA
Z4 PCIe Retainer with Fans
| SKU | 56Q84AA |
|---|---|
| EAN | 0196337180772 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package depth | 205 mm |
| Package width | 495 mm |
| Package height | 50 mm |
| Width | 44 mm |
| Package weight | 568 g |
| Depth | 103 mm |
| Height | 409 mm |
| Weight | 366.3 g |
| Technical details | |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 205 mm |
| Package width | 495 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 568 g |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| UNSPSC-code | 43201619 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HP Z4 PCIe Retainer with Fans Motherbo...
£108.64
|
Popular
HP 804057-001 computer cooling system...
£113.12
|
Recommended
Corsair Air CO-9051002-WW computer coo...
£101.52
|
Bestseller
Corsair iCUE LINK QX120 RGB Computer c...
£107.97
|
Hot Product
MSI MAG Coreliquid E360 White Motherbo...
£90.10
|
ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB Process...
£105.28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
56Q84AA
|
804057-001
|
CO-9051002-WW
|
CO-9051006-WW
|
MAG CORELIQUID E360 WHITE
|
90RC00M1-M0UAY0
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
Corsair
|
Corsair
|
MSI
|
ASUS
|
| Type |
N/A
|
cooler
|
fan
|
fan
|
Liquid cooling kit
|
Liquid cooling kit
|
| Suitable location |
N/A
|
N/A
|
Computer case
|
Computer case
|
N/A
|
Processor
|















