Be the first to review this product
HPE JD362A network switch component Power supply
In stock
SKU
JD362A#ABB
HP 5500 150WAC Power Supply
| SKU | JD362A#ABB |
|---|---|
| EAN | 0885631186626 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HP A5500 150WAC Power Supply
| Features | |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Internal | Yes |
| Compatibility | 5xxx series |
| Technical details | |
| Internal | Yes |
| Compatibility | 5xxx series |
| Power | |
|---|---|
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Total power | 150 W |
| Performance | |
| Compatibility | 5xxx series |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Popular
HPE JD362A network switch component Po...
£312.40
|
Hot Product
HPE Networking 58x0AF 650W AC Power Su...
£313.50
|
Bestseller
HPE Aruba Networking X372 54VDC 680W 1...
£301.80
|
Recommended
HPE JL086A network switch component Po...
£301.53
|
New
HPE Networking X361 150W 100-240VAC to...
£305.80
|
Axis 01726-001 network switch componen...
£265.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
JD362A#ABB
|
JC680A
|
JL086A
|
JL086A#ACC
|
JD362B
|
01726-001
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
HPE
|
Axis
|
| Product type |
Power supply
|
Power supply
|
Power supply
|
Power supply
|
Power supply
|
Power supply
|





