Be the first to review this product
HPE ProLiant DL300 Gen10 Plus 1U Cable Management Arm for Rail Kit
In stock
SKU
P26489-B21
ProLiant DL300 Gen10 Plus 1U Cable Management Arm for Rail Kit
| Type | Cable rail |
|---|---|
| SKU | P26489-B21 |
| EAN | 0190017481722 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable rail |
| Compatibility | DL300 Gen10 |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 125 mm |
| Weight | 1.1 kg |
| Height | 55.1 mm |
| Depth | 560.1 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable rail |
| Compatibility | DL300 Gen10 |
| Weight (imperial) | 1.1 kg (2.42 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.1 kg (2.42 lbs) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL300 Gen10 Plus 1U Cable...
£30.60
|
Popular
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£28.10
|
APC 1U Airflow Management Blanking Pan...
£36.34
|
Bestseller
StarTech.com 1U High-density Brush Str...
£35.30
|
Hot Product
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£33.33
|
Recommended
StarTech.com 2U Server Rack Shelf - Un...
£40.51
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P26489-B21
|
CABSHELF
|
AR8108BLK
|
CMBRUSH1U
|
CABSHELFV
|
CABSHELF22V
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
APC
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Shelf
|
Blank panel
|
Cable management panel
|
Shelf
|
Shelf
|








































































