Lanview RAX100BL rack accessory
In stock
SKU
RAX100BL
by Logon CABINET BAYING KIT, 1 set = 4 pcs. BLACK
| SKU | RAX100BL |
|---|---|
| EAN | 5420016840318 |
| Manufacturer | Lanview |
| Availability | In Stock |
19" baying kit
Dimensions(mm): W: 100 x D: 50 x H: 30
Color: Ral 7035
They are metal accessories used for connecting GT Series Cabinets side by side.
Color: Ral 7035
| Features | |
|---|---|
| Easy mounting | Yes |
| Preassembled | Yes |
| Product colour | Black |
| Mounting hole shape | Square |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 470 g |
| Width | 100 mm |
| Weight | 460 g |
| Height | 30 mm |
| Depth | 50 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 470 g |
| Technical details | |
| Dimensions (WxDxH) | 100 x 50 x 30 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |