Be the first to review this product
HPE ProLiant Gen11 1U Common Bezel Kit
In stock
SKU
P50450-B21
Proliant gen11 1u common bezel kit
| SKU | P50450-B21 |
|---|---|
| EAN | 4549821443390 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 138 mm |
| Weight | 330 g |
| Height | 49 mm |
| Depth | 469 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.334 kg (0.736 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.334 kg (0.736 lbs) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant Gen11 1U Common Bezel Kit
£21.30
|
StarTech.com 1U Rackmount Brackets for...
£21.82
|
Popular
StarTech.com 50 Pkg M5 Mounting Screws...
£25.97
|
Hot Product
StarTech.com 1U Server Rack Shelf, Uni...
£23.27
|
Bestseller
Draytek RM1 rack accessory Mounting kit
£31.36
|
Recommended
Synology RKM114 rack accessory Rack ra...
£31.35
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P50450-B21
|
SV431RACK
|
CABSCREWM5
|
CABSHELF1U
|
RM1
|
RKM114
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Draytek
|
Synology
|
| Type |
N/A
|
Mounting bracket
|
N/A
|
Shelf
|
Mounting kit
|
Rack rail kit
|

































































































