Be the first to review this product
Dukane 456-8931WA projector lamp 215 W
In stock
SKU
456-8931WA
215W, 5000h Projector Lamp
| Brand compatibility | Dukane |
|---|---|
| SKU | 456-8931WA |
| EAN | 0605194003433 |
| Manufacturer | Dukane |
| Availability | In Stock |
215W Lamp (5000 hours normal, 6000 hours eco mode) & Filter for ImagePro 8931WA, ImagePro 8928B, ImagePro 8930B, ImagePro 8931WB, ImagePro 8940W.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 215 W |
| Service life of lamp (economic mode) | 6000 h |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Dukane |
| Bulb power | 215 W |
| Service life of lamp (economic mode) | 6000 h |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | ImagePro 8931WA, ImagePro 8928B, ImagePro 8930B, ImagePro 8931WB, ImagePro 8940W |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Dukane |
| Compatibility | ImagePro 8931WA, ImagePro 8928B, ImagePro 8930B, ImagePro 8931WB, ImagePro 8940W |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Dukane 456-8931WA projector lamp 215 W
£77.53
|
Recommended
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£94.06
|
Hot Product
Vivitek 5811117901-SVV projector lamp...
£103.83
|
Vivitek 5811116635-SU projector lamp 2...
£113.39
|
New
BenQ 5J.J5105.001 projector lamp 220 W
£103.83
|
Popular
InFocus Replacement Lamp for, IN8606HD
£103.83
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
456-8931WA
|
5811116781-SU
|
5811117901-SVV
|
5811116635-SU
|
5J.J5105.001
|
SP-LAMP-085
|
| Manufacturer |
Dukane
|
Vivitek
|
Vivitek
|
Vivitek
|
Benq
|
Infocus
|
| Brand compatibility |
Dukane
|
Vivitek
|
Vivitek
|
N/A
|
N/A
|
Infocus
|













































































































































