Be the first to review this product
CoreParts ML12888 projector lamp
In stock
SKU
ML12888
Projector Lamp for EPSON for EB-1780W, EB-1785, EB-1785W, EB-1795, Powerlite 1780W, Powerlite 1781W, Powerlite 1785W, Powerlite 1795F,
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | ML12888 |
|---|---|
| EAN | 5704174565635 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
CoreParts ML12888 projector lamp
£77.05
|
Vivitek 5811117901-SVV projector lamp...
£103.83
|
Popular
BenQ 5J.J5105.001 projector lamp 220 W
£103.83
|
Recommended
Acer MC.JH111.001 projector lamp 190 W...
£114.28
|
New
BenQ 5J.J9M05.001 projector lamp 240 W
£109.94
|
Bestseller
Optoma SP.8VH01GC01 projector lamp 190...
£114.28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12888
|
5811117901-SVV
|
5J.J5105.001
|
MC.JH111.001
|
5J.J9M05.001
|
SP.8VH01GC01
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Vivitek
|
Benq
|
Acer
|
Benq
|
Optoma
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Vivitek
|
N/A
|
Acer
|
Benq
|
Optoma
|






































































































































