Be the first to review this product
CoreParts ML12817 projector lamp 280 W
In stock
SKU
ML12817
Projector Lamp for Vivitek 2500 hours, 280W watt fitfor Vivitek DH758UST, and DH758USTIR
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Vivitek |
|---|---|
| SKU | ML12817 |
| EAN | 5706998949479 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 280 W |
| Service life of lamp | 2500 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Vivitek |
| Bulb power | 280 W |
| Service life of lamp | 2500 h |
| Compatibility | DH758UST, DH758USTIR |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 90 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 100 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Vivitek |
| Compatibility | DH758UST, DH758USTIR |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 100 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Popular
CoreParts ML12817 projector lamp 280 W
£69.00
|
Bestseller
Hitachi DT01481 projector lamp 225 W
£77.53
|
Diamond Lamps Lamp for 3M X56 Projector
£62.00
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for CHRISTIE LW41:L...
£62.00
|
Diamond Lamps Lamp for INFOCUS IN5122:...
£62.00
|
Diamond Lamps Lamp for HITACHI CP-WX40...
£62.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12817
|
DT01481
|
78-6972-0050-5-DL
|
003-120730-01-DL
|
SP-LAMP-064-DL
|
DT01171-DL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Hitachi
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Vivitek
|
Hitachi
|
3M
|
Christie
|
Infocus
|
Hitachi
|

























































































































































