CoreParts TABX-IPPRO12.9-COVER6 tablet case
In stock
SKU
TABX-IPPRO12.9-COVER6
Cover for iPad Pro 12.9" 2021 For iPad Pro 12.9" 5th Gen (2021) Tri-fold Caster Hard Shell Cover with Auto Wake Function - Dark Green
  • High Quality
  • Tested and certified
  • Matching Performance
  • Reliable with 12 month Warranty
More Information
Product main colour Green
Built-in speaker(s) No
Brand compatibility Apple
Maximum screen size 12.9 "
SKU TABX-IPPRO12.9-COVER6
EAN 5704174650980
Manufacturer CoreParts
Availability In Stock
Weight & dimensions
Width220 mm
Depth280 mm
Height15 mm
Weight270 g
Package width220 mm
Package depth280 mm
Package height15 mm
Package weight370 g
Packaging data
Package width220 mm
Package depth280 mm
Package height15 mm
Package weight370 g
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product CoreParts TABX-IPPRO12.9-COVER6 tablet case CoreParts TABX-IPPRO12.9-COVER6 tablet...
Targus VersaVu 32.8 cm (12.9") Folio Black
Hot Product
Targus VersaVu 32.8 cm (12.9") Fo...
Compulocks Rugged Edge Case for iPad 10.2" / iPad Air 10.5" Black Compulocks Rugged Edge Case for iPad 1...
Urban Armor Gear 981890114040 tablet case 33 cm (13") Sleeve case Black