CoreParts TABX-IP10-COVER13 tablet case
In stock
SKU
TABX-IP10-COVER13
More Information
Product main colour Blue,Green,Orange,White,Yellow
Built-in speaker(s) No
Brand compatibility Apple
Maximum screen size 10.9 "
SKU TABX-IP10-COVER13
EAN 5715063027110
Manufacturer CoreParts
Availability In Stock
Weight & dimensions
Width190 mm
Depth250 mm
Height15 mm
Weight160 g
Package width190 mm
Package depth250 mm
Package height15 mm
Package weight260 g
Packaging data
Package width190 mm
Package depth250 mm
Package height15 mm
Package weight260 g
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product CoreParts TABX-IP10-COVER13 tablet case CoreParts TABX-IP10-COVER13 tablet case
Hot Product
OtterBox UnlimitED Case for iPad 7th/8...
Targus SafeFit 26.7 cm (10.5") Folio Black
New
Targus SafeFit 26.7 cm (10.5") Fo...
Compulocks Rugged Edge Case for iPad 10.2" / iPad Air 10.5" Black Compulocks Rugged Edge Case for iPad 1...
Urban Armor Gear 981890114040 tablet case 33 cm (13") Sleeve case Black