Be the first to review this product
Samsung EP-DA705 USB cable 1 m USB C White
In stock
SKU
EP-DA705BWEGWW
USB C - USB C, 1m, White
| Cable length | 1 m |
|---|---|
| Connector 2 | USB C |
| Connector 1 | USB C |
| SKU | EP-DA705BWEGWW |
| EAN | 8801643993542 |
| Manufacturer | Samsung |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Cable length | 1 m |
| Product colour | White |
| Cable type | Round cable |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Weight | 22.2 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1 m |
| Weight | 22.2 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Technical details | |
| Product colour | White |
| Other features | |
| Product colour | White |
| Cable type | Round cable |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Popular
Samsung EP-DA705 USB cable 1 m USB C W...
£22.40
|
Bestseller
Datalogic Data Transfer Cable USB cabl...
£28.56
|
New
ROLINE USB 2.0 Cable, Type A-B 3 m
£28.00
|
Hot Product
Siig CE-CH0312-S1 USB cable 1 m USB 2....
£19.21
|
Recommended
Lindy 5m USB 2.0 Active Extension Slim
£24.95
|
StarTech.com 6 ft Smart UPS Replacemen...
£18.61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
EP-DA705BWEGWW
|
90A052065
|
11.02.8830
|
CE-CH0312-S1
|
42817
|
USBUPS06
|
| Manufacturer |
Samsung
|
Datalogic
|
Roline
|
Siig
|
Lindy
|
StarTech.com
|
| Connector 1 |
USB C
|
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Connector 2 |
USB C
|
USB A
|
USB B
|
N/A
|
USB A
|
N/A
|
| USB version |
N/A
|
N/A
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
N/A
|























































































































