Be the first to review this product
CoreParts MSP7264 toner cartridge 1 pc(s) Magenta
In stock
SKU
MSP7264
TN-321M Toner Cartridge 514g/Pc - 25K Pages KONICA MINOLTA Bizhub C224, 284, 364, 224e, 284e, 364e
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| Printing colours | Magenta |
|---|---|
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| SKU | MSP7264 |
| EAN | 5711783441243 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of toners for Printers and Copiers, from all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Colour toner cartridges quantity | 1 |
| Colour toner page yield | 25000 pages |
| Compatibility | Bizhub C224/284/364, Bizhub C224e/284e/364e |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| OEM code | A33K330 |
| Printing colours | Magenta |
| Capacity | 514 g |
| Weight & dimensions | |
| Width | 68 mm |
| Depth | 490 mm |
| Height | 72 mm |
| Package depth | 91 mm |
| Package weight | 810 g |
| Weight | 514 g |
| Package width | 492 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 68 mm |
| Capacity | 514 g |
| Print quality | |
| Printing colours | Magenta |
| Capacity | 514 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 91 mm |
| Package weight | 810 g |
| Package width | 492 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 68 mm |
| Package weight | 0.81 kg |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| OEM code | A33K330 |
| Package type | Box |
| Package weight | 0.81 kg |
| Compatibility | Bizhub C224/284/364, Bizhub C224e/284e/364e |
| Other features | |
| Capacity | 514 g |
| Package weight | 0.81 kg |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP7264 toner cartridge 1 pc...
£44.85
|
Popular
HP C9723A/641A Toner cartridge magenta...
£57.20
|
New
HP CE252A/504A Toner cartridge yellow,...
£64.90
|
Recommended
HP CE250X/504X Toner cartridge black h...
£53.90
|
Hot Product
HP CE980A Toner waste box, 150K pages...
£47.30
|
Bestseller
Brother TN-241BK Toner-kit black, 2.5K...
£53.67
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP7264
|
C9723A
|
CE252A
|
CE250X
|
CE980A
|
TN241BK
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
Brother
|
| Type |
N/A
|
Original
|
N/A
|
Original
|
N/A
|
Original
|
| Printing colours |
Magenta
|
Magenta
|
Yellow
|
Black
|
N/A
|
Black
|
| Brand compatibility |
Konica Minolta
|
HP
|
N/A
|
HP
|
HP
|
Brother
|
| Supply type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Single pack
|




















































































































