Be the first to review this product
CoreParts Toner Black CF226A
In stock
SKU
QI-HP2072
Toner Black CF226A Pages: 3.100, Nordic Swan HP LaserJet M402 (26A)
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 36 month Warranty
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Type | Compatible |
| SKU | QI-HP2072 |
| EAN | 5704174138181 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Increase your green profile extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of toners for printers and Copiers, from all major Printer brands that matches the performance of the originals. CoreParts Toners are produced in the EU.
| Features | |
|---|---|
| Type | Compatible |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 3100 pages |
| Compatibility | LaserJet M402 (26A) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Printing colours | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 344 mm |
| Depth | 187 mm |
| Height | 125 mm |
| Package depth | 187 mm |
| Package weight | 1.02 kg |
| Weight | 750 g |
| Package width | 344 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 125 mm |
| Print quality | |
|---|---|
| Printing colours | Black |
| Packaging data | |
| Package depth | 187 mm |
| Package weight | 1.02 kg |
| Package width | 344 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 125 mm |
| Technical details | |
| Type | Compatible |
| Brand compatibility | HP |
| Package type | Box |
| Compatibility | LaserJet M402 (26A) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts Toner Black CF226A
£44.00
|
Hot Product
HP C9723A/641A Toner cartridge magenta...
£57.20
|
New
HP CE252A/504A Toner cartridge yellow,...
£64.90
|
Popular
HP CE250X/504X Toner cartridge black h...
£53.90
|
Bestseller
HP CE980A Toner waste box, 150K pages...
£47.30
|
Lexmark 80C2HCE/802HC Toner-kit cyan r...
£39.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
QI-HP2072
|
C9723A
|
CE252A
|
CE250X
|
CE980A
|
80C2HCE
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
Lexmark
|
| Type |
Compatible
|
Original
|
N/A
|
Original
|
N/A
|
Original
|
| Printing colours |
Black
|
Magenta
|
Yellow
|
Black
|
N/A
|
Cyan
|
| Brand compatibility |
HP
|
HP
|
N/A
|
HP
|
HP
|
N/A
|




























































































































