Be the first to review this product
CoreParts Toner Black C4127A
In stock
SKU
QI-HP2034
Toner Black C4127A Pages: 6.000, Nordic Swan HP LaserJet 4000 (27A)
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 36 month Warranty
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Type | Compatible |
| SKU | QI-HP2034 |
| EAN | 5704174137801 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Increase your green profile extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of toners for printers and Copiers, from all major Printer brands that matches the performance of the originals. CoreParts Toners are produced in the EU.
| Features | |
|---|---|
| Type | Compatible |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 6000 pages |
| Compatibility | HP LaserJet 4000 (27A) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| OEM code | C4127A, APTHP27AE |
| Printing colours | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 160 mm |
| Depth | 385 mm |
| Height | 235 mm |
| Package depth | 385 mm |
| Package weight | 1.64 kg |
| Weight | 1.29 kg |
| Package width | 160 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 235 mm |
| Print quality | |
|---|---|
| Printing colours | Black |
| Packaging data | |
| Package depth | 385 mm |
| Package weight | 1.64 kg |
| Package width | 160 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 235 mm |
| Technical details | |
| Type | Compatible |
| Brand compatibility | HP |
| OEM code | C4127A, APTHP27AE |
| Package type | Box |
| Compatibility | HP LaserJet 4000 (27A) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts Toner Black C4127A
£41.76
|
Hot Product
HP CE250X/504X Toner cartridge black h...
£53.90
|
Lexmark 70C2XME/702XM Toner-kit magent...
£31.44
|
Popular
Lexmark 80C2HCE/802HC Toner-kit cyan r...
£37.95
|
Bestseller
Xerox 003R99807 Toner cartridge black,...
£35.11
|
Recommended
Lexmark 70C2XKE/702XK Toner-kit black...
£29.47
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
QI-HP2034
|
CE250X
|
70C2XME
|
80C2HCE
|
003R99807
|
70C2XKE
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
Lexmark
|
Lexmark
|
Xerox
|
Lexmark
|
| Type |
Compatible
|
Original
|
Original
|
Original
|
Compatible
|
Original
|
| Printing colours |
Black
|
Black
|
Magenta
|
Cyan
|
Black
|
Black
|
| Brand compatibility |
HP
|
HP
|
N/A
|
N/A
|
HP
|
N/A
|
| Supply type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Single pack
|
N/A
|















































































































